Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Intensywny weekend na przystani YKP Kalisz

W miniony weekend, bardzo dużo się działo na naszej przystani. W niedzielę odbył się egzamin końcowy  trwającego od kwietnia weekendowego kursu na żeglarza. W sobotę chętni uczestniczyli w  kursie motorowodnym, który  zakończył się  w niedzielę egzaminem. Również   w sobotę było Szkolenie na radiooperatora SRC/VHF  zakończone egzaminem. Nauki oraz nerwów było co nie miara, ale najważniejsze , że pogoda, szczęście oraz nabyta wiedza  w czasie szkoleń zaowocowały zdanymi egzaminami.

Szczególne podziękowania chcielibyśmy złożyć kolegom z   H2O-SPORTS.EU , oraz koleżankom i kolegom klubowym,  którzy wzięli udział w przeprowadzeniu tego kursu  – Dziękuję w imieniu Zarządu i swoim za super sprawne przeprowadzenie szkolenia i egzaminów.

Przede wszystkim gratulacje dla  Kursantów za  zdobycie uprawnień.  Życzymy, aby ta przygoda ze sportami wodnymi , którą właśnie rozpoczynacie dała wam wiele satysfakcji i radości.

 

 

 

 


AKTUALNOŚCI


WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

GALERIA


WIĘCEJ ZDJĘĆ