Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Sprawozdanie z III Mistrzostw w Narciarstwie Alpejskim YACHT KLUB POLSKI

W ostatni weekend odbyła się kolejna edycja już III Mistrzostw w Narciarstwie Alpejskim YACHT KLUB POLSKI . Udział w zawodach brali członkowie  klubów  zrzeszonych w  YACHT KLUB POLSKI.

Z YACHT KLUB POLSKI KALISZ pojechała duża grupa zawodników wraz z kibicami. Nasz klub wystawił do zawodów  kilkanaście osób, które godnie nas reprezentowały w walce z takimi potęgami narciarskimi jak YACHT KLUB POLSKI ZAKOPANE, YACHT KLUB POLSKI NOWY TARG czy YACHT KLUB POLSKI KRAKÓW. W rywalizacji PUCHAROWEJ zostaliśmy sklasyfikowanym na 5 miejscu. Jednej z naszych zawodniczek Zosi Kurek udało się zdobyć wicemistrzostwo w swojej kategorii natomiast , koleżanka  Ewa Kujawa została sklasyfikowana tuż za podium na czwartej pozycji.

Pogoda w górach dopisała tak, że udało się pojeździć nie tylko na nartach, ale także na sankach.

Odbywały się  także imprezy towarzyszące:  kulig z pochodniami oraz ogniskiem w trakcie,  którego przygrywała nam orkiestra góralska. Całość zakończyła się Mundurowym Balem  Kapitańskim w trakcie, którego rozdane zostały  nagrody.

W trakcie Balu Kapitańskiego chór z Yacht Klub Polski Kalisz wykonał swoją popisową szantę „North West Passage”. Film z występu znajduję się pod tym linkiem : https://www.facebook.com/ykpkalisz/videos/280730709284035/

Zapraszamy do oglądania :) 

Wyjazd był bardzo intensywny, ale też bardzo udany.  Gratulujemy organizatorom tzn. YACHT KLUB POLSKI ZAKOPANY, pomysłu i życzymy wytrwałości i konsekwencji organizacji kolejnych edycji.

Na pewno pojedziemy tam znowu i mamy nadzieję, że w coraz liczniejszej grupie.

 


AKTUALNOŚCI


WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

GALERIA


WIĘCEJ ZDJĘĆ