Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

V Mistrzostwa YACHT KLUBU POLSKI

W ostatnim czasie nasz klub obfituje w szereg spotkań klubowych i wyjazdów począwszy od kolacji wigilijnej, balu Sylwestrowego do wyjazdu w góry na V Mistrzostwa YACHT KLUBU POLSKI w Narciarstwie Alpejskim. Musimy się pochwalić dużą grupą osób z naszego klubu biorących udział w zawodach, a na szczególne uznanie  za zajęcie II miejsca dla Ewa Marciniak-Kurek oraz za zajecie IV Janusz Kierzkowski - "GRATULACJE".

 

Niestety po przyjeździe do Małe Ciche przed rozpoczęciem bankietu dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci organizatora całej imprezy komandor YKP Zakopane Janusz Puchała.

 

Pobyt w górach zapewne będziemy długo wspominać mimo tak złej informacji. Było kilku zaproszonych gości : Prezes PZŻ Tomasz Chamera oraz żeglarz i podróżnik Krzysztof Baranowski który również brał udział w zawodach i zajął bardzo wysoką bo III lokatę. Dla wszystkich nie starczyło, ale kilku z nas udało się nabyć książkę z jego autografem.

 

Warunki były bardzo dobre, a kuchnia hotelowa naprawdę stanęła na wysokości zadania. Tak smacznie i dużo jeszcze nigdy nie było.

 

Jak zawsze "Kalisz" śpiewał do późna w nocy i morsował w śniegu, a i tak rano wszyscy meldowali się na śniadaniu. Część z nas na nartach, a reszta zwiedzanie, spacery lub basen w Zakopanem. Pogoda była fantastyczna mimo -12 stopni w nocy.

 

W przyszłym roku też jedziemy bo trzeba poprawić wyniki sportowe????


AKTUALNOŚCI


WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

GALERIA


WIĘCEJ ZDJĘĆ